START

28 września 2019

godzina 10:00

Zapisy

38. Międzynarodowe Biegi im Bronisława Malinowskiego
Zapisz się

Wpłaty do biegu - jutro ostatni dzień

Już tylko do piątku (13 września) przyjmujemy zgłoszenia i wpłaty do Biegu Głównego. Te osoby które nie uregulują płatności zostaną usunięte z listy startowej. Nie czekajcie i bądźcie z nami 21 września na stadionie im. Bronisława Malinowskiego!

Grand Prix Województwa Kujawsko - Pomorskiego

Bieg Główny na dystansie 10 km jest jednym z 12, wliczanym do cyklu Grand Prix Województwa Kujawsko - Pomorskiego. Przypomnijmy, warunkiem zaliczenia zawodnika w całościowej klasyfikacji Grand Prix jest ukończenie minimum 7 biegów w tym biegu finałowego. Więcej szczegółów na stronach internetowych cyklu: www.grand-prix-biegi.pl

Wpisowe 30zł do 31 sierpnia 2013r.

W związku z trwającym sezonem urlopowym, podjęliśmy decyzję o przedłużeniu do 31 sierpnia okresu z wpisowym wynoszącym 30 zł do biegu głównego na 10km. Na tą chwilę zgłosiło się ponad 250 startujących!

Zapisy do biegu

W zakładce zapisy uruchomiliśmy rejestracje do biegu głównego, a regulamin biegu jest umieszczony w zakładce informacyjnej o biegu.

Trasa biegu

W tym roku trasa biegu jest taka sama jak rok temu. Otrzymała ona wówczas atest PZLA (zwycięzca zostanie równocześnie jej rekordzistą). Zawodnicy pobiegną ulicami: B. Malinowskiego, Mikołaja z Ryńska, Piłsudskiego i Hallera w kierunku osiedla Lotnisko, by następnie po jego okrążeniu powrócić na stadion. Plan trasu jest w zakładce "O biegu>>>trasa"

Projekt medalu i koszulki

Komitet organizacyjny zatwierdził projekt medalu i koszulki. Pomysłodawcą wzoru jest grudziądzanka - aktywna biegaczka w ramach Akademii Biegania Magdalena Jodko. 

Zmiana terminu biegu

Z przyczyn technicznych zostaliśmy zmuszeni do przesunięcia o tydzień naszej imprezy. Oficjalnie: XXXII Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego odbędą się 21 września 2013 r.